czwartek, 14 maja 2009

Kombi – Bez Ograniczeń

Zespół muzyczny Kombi założył Sławomir Łosowski w 1976 roku. Początkowo był to zespół rockowy, potem elektroniczny.
Sławomir Łosowski – z wykształcenia elektronik początkowo grał na instrumentach własnej produkcji.
Bez Ograniczeń” to najpopularniejszy utwór instrumentalny w wykonaniu zespołu Kombi. Jego fragment pełnił funkcję sygnał muzycznego audycji telewizyjnej 5-10-15, emitowanej w Telewizji Polskiej w latach 1982-2007. Utwór „Bez Ograniczeń” ukazał się na nagranej w 1981 roku płycie „Królowe Życia”. Kompozytorem tego utworu jest Sławomir Łosowski.

5 komentarzy:

 1. Uwielbiam kombi, miałem okazję kilka razy już być na koncercie , mogę tylko powiedzieć że coś pięknego.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest klasyka! Prawdziwa muzyka, nie to co teraz. Jakby ktoś walił młotem w ścianę. Szkoda że te czasy bezpowrotnie minęły i już nie wrócą. Szkoda i to bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ten zespół, kojarzy mi się z czasami młodości kiedy to jeszcze chodziłem do liceum. Piękne czasy i jeszcze piękniejsza muzyka. Ale nostalgia mnie teraz dopadła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kombi to chyba największy klasyk polskiej sceny muzycznej, lubię do nich wracać i od czasu do czasu wrzucić do odtwarzacza. Mam dwie płyty i jeszce długo będą na mojej półce

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Kombi, jeden z klasyków do których uwielbiam waracać. Tęsknie za czasami kiedy na weselach grało się kombi i wszyscy spiewali i kochali ich muzykę

  OdpowiedzUsuń